Liderzy w technologii
uszczelnień i zapobiegania korozji

AGCOR GROUP Sp. z o.o. wykorzystując swoją wiedzę fachową i doświadczenie od ponad 30 lat zapewnia konsultacje swoim klientom, realizując z sukcesem projekty budowy ponad 10 000 km rurociągów na przestrzeni lat. Innowacyjne podejście naszej firmy wraz z działem rozwoju ułatwia powodzenie każdego realizowanego projektu, tak - aby zapewnić 100% spełnienia oczekiwań klientów. Firma aktywnie działa na terenie Unii Europejskiej, projektując i dostarczając swoje szyte na miarę rozwiązania w oparciu o wykwalifikowany i doświadczony zespół inżynierów. Nasi pracownicy codziennie zobowiązują się do zapewnienia szybkiej obsługi przed i po sprzedaży, a także pomocy technicznej realizowanej w miejscu inwestycji.

installation-02

Wyłączny przedstawiciel w Polsce:

Nasza wizja

Jako firma dążymy do zapewnienia swoim klientom najwyższego poziomu indywidualnie dopasowanych rozwiązań technicznych i dokłada należytej staranności, aby dostarczyć materiały spełniające najwyższe standardy techniczne dzięki innowacjom i nieustannemu zaangażowaniu.

Nasza misja

Wspieramy naszych klientów w realizacji lokalnych i strategicznych projektów mających na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa elementów infrastruktury krytycznej na terenie Unii Europejskiej. Strategia zrównoważonego rozwoju wyznacza standardy i sposób realizacji naszej misji.

Stań się częścią AGCOR GROUP!

Wierzymy, że sukces klientów napędza nasz sukces. Zapewniając najlepszą obsługę klienta, sprawiamy, że biznes naszych klientów jest bardziej wydajny i efektywny.

Bądź częścią naszego zespołu!

Chcesz pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oferującej dobre warunki pracy i możliwości rozwoju zawodowego? Chcesz w miłej i przyjaznej atmosferze wśród zaangażowanych pracowników przyczyniać się do tworzenia nowych rozwiązań w zakresie budownictwa przemysłowego?

W takim razie AGCOR to doskonały wybór.

Jesteśmy przekonani, że pozytywny sposób myślenia, na który stawiamy w naszej firmie, bezpośrednio przekłada się na tworzenie innowacyjnych rozwiązań w obszarach, którymi się zajmujemy.

Podanie - praca