Wzmocnienia kompozytowe elementów infrastruktury krytycznej za pomocą materiałów 3X Engineering

Firma AGCOR od 2020 roku jest przedstawicielem w Polsce światowego lidera technologii nowoczesnych remontów – firmy
3X ENGINEERING. Jest to wywodząca się z Księstwa Monako specjalizująca się od ponad 30 lat w produkcji i wdrażaniu materiałów kompozytowych przeznaczonych do regeneracji i wzmocnień rurociągów, zbiorników oraz konstrukcji stalowych.

 

Zakres produkcji firmy 3X ENGINEERING przeszedł rygorystyczne programy kwalifikacji i testów, aby zapewnić zgodność z międzynarodowymi standardami. Wszystkie parametry produktów są certyfikowane przez niezależne laboratoria, takie jak: ABS, Bureau Veritas, TUV czy Lloyd’s Register. Pozytywne opinie setek klientów na całym świecie świadczą również o jakości stosowanych produktów i zdolności firmy do dostosowania się do specyficznych potrzeb remontów w różnych gałęziach przemysłu.

logo-tuv-1
logo-veritas-1

Nasi pracownicy posiadają kwalifikację i certyfikaty w zakresie montażu systemów kompozytowych zgodnie z normami:

 

  • ISO 24817:2015 – Przemysł naftowy, petrochemiczny i gazowy — Kompozytowe naprawy rurociągów — Kwalifikacja i projektowanie, instalacja, testowanie i kontrola
  • ASME PCC-2-2018 – Naprawa urządzeń ciśnieniowych i rurociągów

 

Jako firma inżynieryjna w zakresie usług wykonujemy:

 

Na podstawie przedstawionego problemu jak na przykład wżery korozyjne, pocienienie ścianki lub naprawa wycieku nasi inżynierowie przeprowadzają symulacje oraz obliczenia w celu dobrania odpowiedniego systemu naprawy.

Na podstawie zebranych informacji zapewniamy wysoko wykwalifikowanych inżynierów i techników do wykonywania i nadzorowania wszystkich operacji naprawczych. Dzięki ich doświadczeniu i profesjonalizmowi gwarantujemy do Państwa dyspozycji wysokiej jakości naprawę.

W zakresie naszych usług wykonujemy naprawy wżerów korozyjnych, wad materiałowych, uszczelnienia, naprawę zbiorników oraz wstrzymywanie wycieków.