Compact Seal PSI

uszczelnienia ciśnieniowe przejść szczelnych

Opis:

Uszczelka PSI Compact Seal jest doskonałym uzupełnieniem oryginalnego LINK-SEAL®. Idealne uszczelnienie przejść ściennych dla rur gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych oraz kabli (uwzględniając podstawy obliczeniowe i przydatność produktu na miejscu) przed napierającą i nienapierającą wodą. Płyty dociskowe są zawsze wykonane ze stali nierdzewnej.

Zasada działania:

Gumowy element o szerokości 40 mm ściskany jest za pomocą metalowych krążków. Compact Seal PSI uszczelniają pierścieniową przestrzeń między rurą przewodową a rurą osłonową/otworem przed wodą i gazem.

Akcesoria uzupełniające:

Żywica epoksydowa do powlekania otworów rdzeniowych – znajdź produkt.

Typy i rodzaje uszczelek:

Compact FW

W przypadku przejść przez ściany rur ciepłowniczych, w których spodziewane jest ciśnienie wody większe niż 0,1 bara, zalecamy stosowanie Compact FW, szczególnie w przypadku rur preizolowanych lub karbowanych.

Kompaktowy Split (wersja składana)

Wszystkie dzielone wersje uszczelnień Compact w standardzie PSI są teraz składane. Do przypadków, w których rura jest już zamontowana, uszczelkę można rozłożyć, założyć wokół rury i wciśnięty we właściwą pozycję.

Kompaktowy WR Super Soft

PSI Compact WR Super Soft został zaprojektowany do niezawodnego uszczelniania elastycznych karbowanych, ochronnych kabli i przejść w ścianach rur przed napierającą i nienapierającą wodą.

Specjalnie zaprojektowane podwójne elementy uszczelniające z EPDM pozwalają na niezawodne uszczelnienie przejść przez ściany nawet w przypadku bardzo cienkościennych rur. Przy całkowitej szerokości gumy 80 mm uszczelka pokrywa szczególnie dużą część powierzchni rury, zapewniając w ten sposób minimalny nacisk powierzchniowy na rurę.

Kompaktowa żaluzja

Kompaktowa uszczelka EPDM o szerokości 40 mm z zamkniętymi płytami dociskowymi V2A.

Kompaktowe DUO & TRIO

System uszczelniania przestrzeni pierścieniowych PSI Compact Duo jest idealny do uszczelniania przejść ściennych rur gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych oraz korytek kablowych przed napierającą i nienapierającą wodą. Poprzez dokręcenie śrub z łbem sześciokątnym guma jest dociskana za pomocą płytek dociskowych. W ten sposób uzyskuje się trwałe uszczelnienie przestrzeni pierścieniowej między ścianą a rurą. Zaletą jest zastosowanie jednego systemu uszczelnień na zewnątrz i wewnątrz budynku. Ten system można zdemontować w dowolnym momencie

Uszczelki Varia

Zastosowanie uszczelnienia PSI Compact Seal typu Varia jest elastyczne: jako tymczasowa zaślepka przeciw nie napierającej wodzie lub jako pojedynczy przepust do wody napierającej. Zakres uszczelnienia Varia 1.5 dla otworu rdzenia ID 100 mm jest ciągły od 18 mm do 65 mm ze względu na małe odstępy (5 mm) na pierścień. Typ Varia 1.0 dla otworów wierconych rdzeniowo ND 100 mm jest szczególnie przydatny do modernizacji przepustów w ścianach linii serwisowych. Varia ND 150 i ND 200 np. uszczelnia wywiercony otwór rdzeniowy o średnicy 150 mm i 200 mm i może być stosowany do czterech różnych rozmiarów rur przewodowych. Ze względu na jakość miękkiej gumy uszczelki są szczególnie odpowiednie do rur z tworzyw sztucznych.

Kompaktowa Varia 1,5 ND 100

Uszczelnienie Compact typu Varia 1.5 ND 100 jest przeznaczone do wierconego otworu / tulei ściennej ID 100 mm i może być stosowane do rur lub kabli przewodowych o średnicy od 18 do 65 mm.

Kompaktowa Varia 1,5 ND 80

Uszczelnienie Compact typu Varia 1.5 ND 80 jest przeznaczone do wierconego otworu/tulejki ściennej ID 80 mm i może być stosowane do rur lub kabli przewodowych o średnicy od 18 do 45 mm.

Kompaktowa Varia 1.0 ND 100 dzielona

Uszczelnienie Compact typu Varia 1.5 ND 100 jest przeznaczone do wierconego otworu / tulei ściennej ID 100 mm i może być stosowane do rur lub kabli przewodowych o średnicy od 18 do 65 mm.

Kompaktowa Varia 1,5 ND 100 LWL

Compact Seal typ Varia ND 100 jest przeznaczony do wywierconego otworu / przepustu ściennego ID 100 mm i może być stosowany do rur przewodowych oraz kabli światłowodowych o średnicy zewnętrznej do 14 mm (otwór na przepust kablowy jest umieszczony w płycie dociskowej).

Kompaktowa Varia 1,5 ND 110

Uszczelnienie Compact typu Varia 1,5 ND 110 może być stosowane jak typ Varia 1,5 ND 100, ale do otworu wierconego rdzeniowo/tulei ściennej ID 110 mm.

Kompaktowa Varia ND 150

Uszczelnienie Compact typu Varia ND 150 jest przeznaczone do wywierconego otworu/tulejki ściennej ID 150 mm i może być stosowane do rur medialnych o średnicy zewnętrznej 60,3-63 mm, 75-76,1 mm, 88,9-90 mm i 110 mm.

 

Kompaktowa Varia ND 200

Uszczelka Compact typu Varia ND 200 jest przeznaczona do wierconego otworu/tulejki ściennej ID 200 mm i może być stosowana do rur medialnych o średnicy zewnętrznej 110 mm, 125 mm, 139,7-140 mm i 160 mm.

Pytanie o Compact Seal PSI - uszczelnienia ciśnieniowa przejść szczelnych

W celu uzyskania dokumentacji wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami.

Pytanie o Compact Seal PSI - uszczelnienia ciśnieniowa przejść szczelnych