AGCOR

Powłoka uszczelniająca
do otworów KB PSI

AGCOR
AGCOR

Powłoka do otworów rdzeniowych

Żywica epoksydowa KB składa się z dwuskładnikowej żywicy epoksydowej. Materiał został specjalnie opracowany do uszczelniania betonu lub muru, który został odsłonięty podczas wiercenia rdzeniowego. Powłoka nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz jako pozbawiona porów powłoka ochronna do betonu, betonu zbrojonego włóknami, muru, stali, drewna i innych materiałów. W pełni utwardzona, biała powłoka ochronna ma gładką, twardą, elastyczną powierzchnię i jest niewrażliwa na uderzenia i uderzenia. Ma też bardzo dobrą odporność na alkalia, kwasy i wodę morską.

Zestaw uszczelniający KB

Podkład wykonany z bezbarwnego podkładu tworzy dobrą bazę adhezyjną i zamyka drobne pory i kapilary w betonie. Jako farbę specjalną stosuje się farbę chlorokauczukową w kolorze szarym kamyczkowym; w połączeniu tworzy to optymalne uszczelnienie do wiercenia rdzeniowego, a także chroni przed korozją wszelkie odsłonięte zbrojenie. Powłoka nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz jako pozbawiona porów powłoka ochronna do stosowania uszczelnień prasowych. Utwardzona, szara powłoka ochronna ma gładką powierzchnię i jest niewrażliwa na uderzenia.

Pytanie o Powłokę uszczelniającą do otworów KB PSI
Napisz do nas w celu doboru odpowiedniego rozwiązania przez nasz dział techniczny. W celu uzyskania dokumentacji wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami.