AGCOR

HISTORIA AGCOR

Zacznijmy od początku

Nasza historia zaczęła się w 1992 roku i od początku działalności założeniem firmy było dostarczanie najlepszych rozwiązań w zakresie ochrony antykorozyjnej oraz dostaw dla rynku energetycznego.

Od momentu powstania jesteśmy międzynarodowym dostawcą usług i materiałów, zajmującym się głównie obiektami przemysłowymi. AGCOR jest przedstawicielem światowych liderów w zakresie materiałów antykorozyjnych, renowacji oraz uszczelnień i jako firma dążymy do przenoszenia innowacji i nowych trendów na polski rynek oraz zagraniczny rynek. Jako firma jesteśmy częścią globalnej sieci wykwalifikowanych dostawców, co umożliwia firmie elastyczne i efektywne zaspokajanie potrzeb klientów. Obecnie AG działa w Polsce oraz różnych częściach Europy.

W związku z rozwojem działalności firmy na koniec 2020 roku przekształciliśmy się w AGCOR GROUP Sp. z o.o. oraz nastąpiła zmiana logo firmy:

1992r

2020r

Co zapewniamy?

AGCOR zapewnia swoim klientom wysoki poziom produktów dostosowanych do ich wymagań i jest w stanie sprostać stale zmieniającemu się zapotrzebowaniu dzięki innowacjom i nieustannemu zaangażowaniu. Firma wykorzystując swoją wiedzę fachową i doświadczenie zapewniła konsultacje swoim klientom, realizując z sukcesem projekty budowy ponad 5000 km rurociągów na przestrzeni lat. Innowacyjne podejście AG ułatwia powodzenie każdego projektu, aby zapewnić pełne spełnienie oczekiwań klientów. AG aktywnie działa na terenie Unii Europejskiej, projektując i dostarczając swoje produkty w oparciu o wykwalifikowany i doświadczony zespół inżynierów i techników. Nasi pracownicy codziennie zobowiązują się do zapewnienia szybkiej obsługi przed i po sprzedaży, a także pomocy technicznej realizowanej w miejscu Inwestycji.

Działamy w różnych branżach przemysłu, takich jak: gazownictwo, budownictwo, wodociągi, kanalizacja, petrochemia.

Wyłączny dystrybutor marek w Polsce:

Nie możesz znaleźć odpowiedniego produktu?

Jeśli potrzebujesz produktu, którego nie ma w naszej ofercie, skontaktuj się z nami. Opisz w wiadomości produkt, którego szukasz lub zadzwoń do nas.

Wartości

Bezpieczeństwo

Wierzymy, że bezpieczeństwo jest integralną częścią wszystkich działań i operacji związanych z dostarczanymi rozwiązaniami.

Sukces klienta

Wierzymy, że sukces klientów napędza nasz sukces. Zapewniając najlepszą obsługę klienta, sprawiamy, że biznes naszych klientów jest bardziej wydajny i efektywny.

Relacja

Nasze relacje opieramy na dogłębnym zrozumieniu wyzwań stojących przed naszymi klientami, a nasze rozwiązania tworzymy w oparciu o ich potrzeby i wyzwania.

Jakość

Dostarczamy wyłącznie produkty bezpieczne dla naszych klientów i spełniające najwyższe normy.

Kariera

Wierzymy, że sukces klientów napędza nasz sukces. Zapewniając najlepszą obsługę klienta, sprawiamy, że biznes naszych klientów jest bardziej wydajny i efektywny.

Bądź częścią naszego zespołu!

Chcesz pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oferującej dobre warunki pracy i możliwości rozwoju zawodowego? Chcesz w miłej i przyjaznej atmosferze wśród zaangażowanych pracowników przyczyniać się do tworzenia nowych rozwiązań w zakresie budownictwa przemysłowego? W takim razie AGCOR to doskonały wybór.

Jesteśmy przekonani, że pozytywny sposób myślenia, na który stawiamy w naszej firmie, bezpośrednio przekłada się na tworzenie innowacyjnych rozwiązań w obszarach, którymi się zajmujemy.