AGCOR

3X ENGINEERING - NAPRAWY ISTNIEJĄCYCH RUROCIĄGÓW ORAZ ZBIORNIKÓW ZA POMOCĄ MATERIAŁÓW KOMPOZYTOWYCH

Firma AGCOR od 2020 roku jest przedstawicielem w Polsce światowego lidera 3X ENGINEERING wywodzącego się z Księstwa Monako specjalizującym się od ponad 30 lat w materiałach kompozytowych przeznaczonych do regeneracji istniejących rurociągów, zbiorników oraz konstrukcji stalowych.

Zakres produktów 3X ENGINEERING przeszedł rygorystyczne programy kwalifikacji i testów, aby zapewnić zgodność z międzynarodowymi standardami. Wszystkie możliwości produktów są certyfikowane przez strony trzecie, takie jak ABS, Bureau Veritas, TUV, Lloyd’s Register. Wszystkie pomyślne kwalifikacje klientów świadczą również o jakości stosowanych produktów i zdolności do dostosowania się do specyficznych i wewnętrznych wymagań naszych klientów

Nasi pracownicy posiadają kwalifikację i certyfikaty w zakresie montażu systemów kompozytowych zgodnie z normami:

ISO 24817:2015 – Przemysł naftowy, petrochemiczny i gazowy — Kompozytowe naprawy rurociągów — Kwalifikacja i projektowanie, instalacja, testowanie i kontrola

ASME PCC-2-2018 – Naprawa urządzeń ciśnieniowych i rurociągów

Jako firma inżynieryjna w zakresie usług wykonujemy:

Na podstawie przedstawionego problemu jak na przykład wżery korozyjne, pocienienie ścianki lub naprawa wycieku nasi inżynierowie przeprowadzają symulacje oraz obliczenia w celu dobrania odpowiedniego systemu naprawy.

AGCOR GROOUP
AGCOR GROOUP
AGCOR GROOUP
AGCOR

Na podstawie zebranych informacji zapewniamy wysoko wykwalifikowanych inżynierów i techników do wykonywania i nadzorowania wszystkich operacji naprawczych. Dzięki ich doświadczeniu i profesjonalizmowi gwarantujemy do Państwa dyspozycji wysokiej jakości naprawę.

AGCOR
AGCOR
AGCOR
AGCOR
AGCOR
AGCOR

W zakresie naszych usług wykonujemy naprawy wżerów korozyjnych, wad materiałowych, uszczelnienia, naprawę zbiorników oraz wstrzymywanie wycieków.

AGCOR GROOUP